Ketvirtoko mama

Loreta

Kai vaikas lankė valstybinę mokyklą, man kilo daugybė priešpriešų procesams, kurie vyko mokymosi kasdienybėje. Ieškojau kito požiūrio į žinių pateikimą ir jau, kai esame šios mokyklos dalimi, galiu drąsiai sakyti, kad aš ir mano vaikai yra ten, kur jiems šiuo metu geriausia. Čia puoselėjamas stiprus mokytojo ir mokinio ryšys, čia sveikas gyvenimo ritmas ir dienotvarkė. Ugdymo procesas ne tik akademinis, bet labai kruopštus ir išbaigtas iki detalių. Visapusiškai, be įtampos, vaikai ruošiami gyvenimui, o ne vien stojamiesiems į universitetą. Čia mokoma mokytis su džiaugsmu.