Kolegos iš Vilniaus kviečia į paskaitą tema ,,Ko mokomės Valdorfo mokykloje?"

Kolegos iš Vilniaus kviečia į antrą paskaitą tema “Ko mokomės Valdorfo mokykloje?”

Paskaitoje aptars kasdienį mokyklos gyvenimą, dienos ir metų ritmą, klasės mokytojo vaidmenį, taip pat per tikrųjų vaiko poreikių ir septynmečių teorijos prizmę apžvelgs 1-8 klasių mokymo programą.

Rekomenduojame dalyvauti visoms besiruošiančioms lankyti ar lankančioms valdorfo mokyklą šeimos.

Registracija nuorodoje: https://lvmasociacija.lt/.../ko-mokomes-valdorfo-mokykloje/