Skirkite 1,2 % GPM Klaipėdos Gamtos mokyklai

Kviečiame deklaruojant pajamas, skirti 1,2 proc. paramą mūsų bendruomenei, kuri daugumai prisidėjus, gali būti reikšmingas finansinis įnašas.

Kaip skirti 1,2 % GPM Klaipėdos Gamtos mokyklai ?

1. Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS).
  2. Pasirinkite formą pildymui FR0512 versija 4
  3. Formoje didžiosiomis raidėmis užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:

1 – įrašykite savo asmens kodą;
2- įrašykite savo telefono numerį (kodą ir numerį);
3V– įrašykite savo vardą;
3P – įrašykite pavardę;
4 – įrašykite savo gyvenamąją vietą (miestas, gatvė, namo nr., buto nr.);
5 – įrašykite mokestinį laikotarpį (2020);
6S- uždėkite kryželį;
6A- nepildyti;
7S; 7A – pažymėti kryželiu priklausomai nuo asmeninio pasirinkimo (daugiau apie paramą politinėms partijoms skaitykite formos pildymo instrukcijoje);
E1 – įrašykite 2;
E2 - įrašykite paramos gavėjo (mūsų įstaigos) įmonės kodą: 303229719;
E3 - įrašykite paramos gavėjo pavadinimą – VšĮ Pajūrio Valdorfo Bendruomenė;
E4 - įrašykite 1,2 ar kitą dalį, jei skiriama kelioms viešosioms įstaigoms;
E5 - teikiant prašymą skirti iki 1,2% pajamų mokesčio tam pačiam paramos gavėjui, galima skirti ilgiau kaip vienerius metus (iki 5 metų). Pavyzdžiui, siekiant paskirti 1,2% pajamų mokesčio už 2020 - 2024 metus, pakanka pateikti vieną 2020 metų mokestinio laikotarpio prašymą, E5 laukelyje įrašant 2024 metus. Atsižvelgiant į tokį prašymą, mokestinių laikotarpių pajamų mokesčio dalis bus pervesta nuo 2020, 2021, 2022, 2023 ir 2024 m. sumokėtų mokesčių, todėl 2021–2024 m. laikotarpio prašymo FR0512 jums teikti nereikės.

Formas galite pildyti iki š. m. gegužės mėn. 3 d.

Dėkojame visiems parėmusiems, prisidėjusiems.