Registruotis susitikimui

Kviečiame dirbti rusų kalbos mokytoją

Kviečiame dirbti rusų kalbos mokytoją.

Esi empatiškas, žingeidus, kūrybiškas, norintis dirbti mokytoju ir pasiryžęs augti kartu su vaikais ir mokykla, nuolat ugdytis ir įgyti Valdorfo pedagogo kvalifikaciją?

Svarbu: gebėjimas kurti santykius su vaikais, jų tėvais ir kolegomis;

turėti aukštąjį išsilavinimą;

pedagoginis išsilavinimas ir patirtis būtų privalumas;

noras ir siekis tapti klasės mokytoju, kartu su užsienio kalbos mokymu būtų didelis privalumas.

Naujai pradėjusiems dirbti mokytojams suteikiame pedagoginę pagalbą, mentorius, galimybę dalyvauti Valdorfo pedagogikos mokymuose.

Numatomas darbo krūvis nuo 6 iki 12 valandų per savaitę. Darbo užmokestis po bandomojo laikotarpio nuo 8 eurų už valandą neatskaičius mokesčių, bandomasis laikotarpis – 3 mėnesiai.

Kasmet mokykla auga, todėl didės ir darbo krūvis.

Mokytojai pilnu krūviu pradėtų dirbti nuo rugsėjo, tačiau pavasaris būtų puikus laikas susipažinti su pedagogikos ypatumais, programomis ir bendruomene.

Rašyki, skambinki, siųski savo gyvenimo aprašymą bei parašyki laišką, kodėl norėtum prisijungti prie mūsų: pajuriovaldorfas@gmail.com, tel. 8-678 60231 Indrė.

Taip pat skaitykte

Registruotis susitikimui