Registruotis susitikimui

Priėmimas

2020 - 2021 mokslo metams priėmimas baigėsi.

Priėmimo data 2021 - 2022 mokslo metams bus tikslinama.

Šiuo metu organizuojami tik pažintiniai pokalbiai.

Priėmimo tvarka mūsų mokykloje

Kviečiame pažintiniam pokalbiui, atsakysime į jūsų klausimus, parodysime, kaip gyvename ?

Prieš priimant mokinius į mokyklą yra organizuojamas susipažinimo pokalbis ir susitikimas su mokytoju.Pokalbių metu aptariami tėvų lūkesčiai, mokyklos ugdymo ypatybės.

Po pažintinio pokalbio ir susitikimo su mokytoju kviečiame vaiką pabūti svečiuose pamokų metu.

Po pokalbių ir vaiko apsilankymo pamokose, savo šeimoje sprendžiate ar mes esame tinkama mokykla Jums. Tuo tarpu apie vaiko priėmimą į mokyklą yra sprendžiama mokytojų kolegijoje.

Apsisprendus mokytis mūsų mokykloje pasirašoma mokymosi sutartis bei sumokamas stojimo mokestis – 150 Eur.

Registracija susitikimui

Mokymosi kaina

Metinė mokymosi suma - 1 800 Eur. Ugdymo kaina mėnesiui – 150 Eur/mėn (12 mokėjimų per metus).

Taikomas vienkartinis, negrąžinamas stojamasis mokestis – 150 Eur.

Maitinimo kaina: pusryčiai – 1 Eur, pietūs – 2,50 Eur.

Registruotis susitikimui