Paskaita „Ko, kada ir kodėl mokoma Valdorfo mokyklose“

Kviečiame vasario 11 dieną 18 valandą atvykti į informacinę paskaitą apie ugdymo organizavimą Klaipėdos Gamtos mokykloje „Ko, kada ir kodėl mokoma Valdorfo mokyklose“.

Laukiami visi besidomintys Valdorfo pedagogika. Kviečiame ateiti visus tėvus norinčius leisti savo vaikus į pirmą ir vyresnes klases ir tuos, kurių vaikai jau pradėję lankyti Valdorfo pedagogikos mokyklas.

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas.
Užsiregistruoti galite telefonu 8 654 34324 arba el. paštu pajuriovaldorfas@gmail.com. Registruojantis el. paštu nurodykite savo vardą, pavardę bei telefono numerį.

Paskaitos kaina geranoriška auka.