Registruotis susitikimui

4 - 5 klasės žygiai

Pirmasis šių mokslo metų mėnuo 4 ir 5-ai klasėms prabėgo mokantis geografijos ???? Šis periodas prasidėjo nuo vietos, kur aš esu pajautimo, mokantis pasaulio šalis. Vėliau persikėlėme į visą Klaipėdą, kai kuriuos miesto ir šio krašto istorijos etapus, braižėme planus ir žemėlapius ????

Dar geriau pajusti visa tai mums padėjo žygiai: nuo upės Cypos ištakų iki jūros, Smiltynės, molo, Klaipėdos piliavietės, pietinėje dalyje – Žardės piliakalnio aplankymas, miesto apžvalga iš Amberton viešbučio terasos....

Geografijos mokymasis dar nesibaigia, ir toliau keliausime į žygius, o iš Klaipėdos krašto pažinimo po truputį kelsimės į Lietuvos geografiją ???????? Dar vėliau 6-oje klasėje mūsų laukia Europa, o po 8-os klasės būsime pažinę visus žemynus ir imsime svajoti apie tolimiausias keliones po mūsų gražųjį pasaulį ????☺️

Taip pat skaitykte

Registruotis susitikimui