Registruotis susitikimui

Kuo Valdorfo mokyklos skiriasi nuo tradicinio švietimo mokyklų

,,Valdorfo mokyklose siekiama ugdyti laisvą, kūrybingą ir sąmoningą žmogų, gebantį atrasti savo kryptį šiame beprotišku greičiu besikeičiančiame pasaulyje. Tam tikslui pasitelkiamos žinios apie žmogų bei jo vystymąsi. Remiamasi septynmečių teorija, trinario bei keturnario žmogaus samprata, konstitucijos tipų, temperamentų teorijomis. Visą tai stengiamasi taikyti kasdienybėje, konkrečiuose darbuose, siekiant išlaikyti sąmonėje visumą, visa ko tęstinumą ir kintamumą. „

Visą straipsnį rasite čia: kuo Valdorfo mokyklos skiriasi nuo tradicinio švietimo mokyklų

Read more

Registruotis susitikimui
We use cookies

You can choose which types of cookies to accept. Some are always used as they are necessary for the website to function. Read more about Privacy Policy.

We use cookies

You can choose which types of cookies to accept. Some are always used as they are necessary for the website to function. Read more about Privacy Policy.

Your cookie preferences have been saved