Registruotis susitikimui

4 - 5 klasės žygiai

Pirmasis šių mokslo metų mėnuo 4 ir 5-ai klasėms prabėgo mokantis geografijos ???? Šis periodas prasidėjo nuo vietos, kur aš esu pajautimo, mokantis pasaulio šalis. Vėliau persikėlėme į visą Klaipėdą, kai kuriuos miesto ir šio krašto istorijos etapus, braižėme planus ir žemėlapius ????

Dar geriau pajusti visa tai mums padėjo žygiai: nuo upės Cypos ištakų iki jūros, Smiltynės, molo, Klaipėdos piliavietės, pietinėje dalyje – Žardės piliakalnio aplankymas, miesto apžvalga iš Amberton viešbučio terasos....

Geografijos mokymasis dar nesibaigia, ir toliau keliausime į žygius, o iš Klaipėdos krašto pažinimo po truputį kelsimės į Lietuvos geografiją ???????? Dar vėliau 6-oje klasėje mūsų laukia Europa, o po 8-os klasės būsime pažinę visus žemynus ir imsime svajoti apie tolimiausias keliones po mūsų gražųjį pasaulį ????☺️

Read more

Registruotis susitikimui
We use cookies

You can choose which types of cookies to accept. Some are always used as they are necessary for the website to function. Read more about Privacy Policy.

We use cookies

You can choose which types of cookies to accept. Some are always used as they are necessary for the website to function. Read more about Privacy Policy.

Your cookie preferences have been saved