2 klasės mokytoja

Indrė

Šioje mokykloje esu beveik vienerius metus, per kuriuos jau spėjau patirti, ką reiškia vaikų džiaugsmas ir laisvė. Man gera ir ramu, nes žinau, kad esu tokioje aplinkoje, kuri leidžia vaikams atsiskleisti ir suprasti, ką reiškia mokytis su džiaugsmu. Dar ilgai atmintyje išliks diena, kai grįžus į mokyklą po šventinių Kalėdų atostogų, vaikai stipriai glaudėsi prie visų mokytojų, sakydami, jog pasiilgo mokyklos. Būtent tokios akimirkos leidžia suprasti, kad esu tinkamoje vietoje.