Rusų kalbos mokytoja

Irina

Kai atėjau dirbti į šią mokyklą, mane sužavėjo draugiška atmosfera iš kolegų mokytojų ir vaikų pusės. Mokykla išsiskiria holistiniu auklėjimu ir ugdymu. Vaikai iš mokyklos išeina pozityviai nusiteikę̨, atviri, kūrybingi. Mokykla turi savo charakterį tai iniciatyvumas ir kūrybiškumas, turi savo poziciją - sąžiningą ir konstruktyvią. Visų mokyklos darbų centre yra vaikas, jo savitumas ir raida. Manau, kad Valdorfo mokyklos metodika padeda sukurti stebuklingą, žavią atmosferą. Linkiu, kad mokykla klestėtų, išliktų kūrybinga ir kad mokykliniai metai vaikams būtų nepamirštami.