Muzikos mokytoja

Ilona

Mokymasis jau seniai yra tapęs mano gyvenimo būdu: mokantis mokyti kitus.Atradau vietą, kur galiu tai daryti su džiaugsmu ir meile.Visada norėjau muziką aiškinti ne kaip sudėtingą pilną įvairių terminų ir taisyklių...Juk Muzika-kosmosas, o muzikuoti, pažinti ir pamilti ją gali kiekvienas. Gamtos mokykloje pradėjau dirbti choro mokytoja tik šiais metais ir džiaugiuosi, kad po 30 muzikavimo metų čia, drauge su mokiniais, kolegėmis iš naujo atrandu savo buvimo pilnatvę, džiaugsmą, prasmę.