Registruotis susitikimui

4 - 5 klasės žygiai

Pirmasis šių mokslo metų mėnuo 4 ir 5-ai klasėms prabėgo mokantis geografijos ???? Šis periodas prasidėjo nuo vietos, kur aš esu pajautimo, mokantis pasaulio šalis. Vėliau persikėlėme į visą Klaipėdą, kai kuriuos miesto ir šio krašto istorijos etapus, braižėme planus ir žemėlapius ????

Dar geriau pajusti visa tai mums padėjo žygiai: nuo upės Cypos ištakų iki jūros, Smiltynės, molo, Klaipėdos piliavietės, pietinėje dalyje – Žardės piliakalnio aplankymas, miesto apžvalga iš Amberton viešbučio terasos....

Geografijos mokymasis dar nesibaigia, ir toliau keliausime į žygius, o iš Klaipėdos krašto pažinimo po truputį kelsimės į Lietuvos geografiją ???????? Dar vėliau 6-oje klasėje mūsų laukia Europa, o po 8-os klasės būsime pažinę visus žemynus ir imsime svajoti apie tolimiausias keliones po mūsų gražųjį pasaulį ????☺️

Taip pat skaitykte

Registruotis susitikimui
Tinklapyje yra naudojami slapukai

Galite pasirinkti, kokios paskirties slapukus leisti naudoti. Tačiau visada yra naudojami tinklapio veikimui užtikrinti būtini slapukai. Daugiau Privatumo politikoje.

Tinklapyje yra naudojami slapukai

Galite pasirinkti, kokios paskirties slapukus leisti naudoti. Tačiau visada yra naudojami tinklapio veikimui užtikrinti būtini slapukai. Daugiau Privatumo politikoje.

Jūsų slapukų pasirinkimas išsaugotas