Klaipėdos Gamtos mokykla ieško mokytojo

Klaipėdos Gamtos mokykla ieško mokytojo pradinio ugdymo klasėje nuo 2022 metų balandžio. Valdorfo mokykloje klasės mokytojas lydi savo mokinius iki 6-8 klasės ir moko visų pagrindinių dalykų: lietuvių kalbos, matematikos, geografijos, istorijos, fizikos, menų ir kt.. Norime pakviesti kolegą, kuris galėtų dėstyti kuo įvairesnius dalykus, prisijungtų prie mokytojų dueto. Patirtis būtų privalumas, bet didelis NORAS BŪTI VALDORFO PEDAGOGIKOS MOKYTOJU svarbiausia., o jei dar mokate groti kokius nors instrumentu, dainuojate ar piešiate, gebate dirbti savarankiškai ir komandoje, esate tas, kurio ieškome. Ką siūlo mokykla? Mokytojo darbas kupinas iššūkių, tačiau mūsų mokykloje jūs turėsite mentorių, galėsite tobulintis Valdorfo pedagogikos seminaruose Lietuvoje, sulauksite kolegų metodinės pagalbos ir palaikymo.

Numatomas darbo krūvis nuo 20 iki 36 valandų per savaitę. Darbo užmokestis po bandomojo laikotarpio nuo 1000 eurų neatskaičius mokesčių, bandomasis laikotarpis – 3 mėnesiai.

Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu pajuriovaldorfas@gmail.com.

(Nuotrauka skolinta).