Žibintų šventė 2023

Kai lapkričio mėnesį ateina tamsusis laikas, Klaipėdos Gamtos mokyklos vaikai, tėvai bei mokytojai ima savo gamintus žibintus ir dainuodami dainas keliauja parko takeliais šviesti sau ir kitiems.

Grįžus į mokyklą, vyresnieji mokiniai paruošė mažiesiems staigmeną – išpuošė šviesomis mokyklos erdvę ir pasakojo istoriją apie stebuklingą mišką. Ar pamenate, kaip baigėsi istorija?

„...šviesą spinduliuoja tik tie, kurie yra laimingi, ir kai visi atrado savo laimę, pagalvoję apie jiems brangius dalykus, miškas nušvito nuo jų ir viskas vėl buvo įprastai.“